Robin Hood_4.září2010 od 14.30hodin

5. září 2010 v 11:33 |  Robin Hood
Začala divadelní sezóna a já musela jít do divadla.
Tentokrát jsem neodolala novému muzikálu Robin Hood a šla hned na první nezadané představení.
Obsazení se vydařilo a bylo přesně takové jaké jsem chtěla.
Muzikál je velice pěkný hlavně má nádhernou hudbu a občas i docela vtipné texty, které člověka pobaví.

ROBIN Z LOXLEY: Václav NOID Bárta 10*/10
LADY MARIANNA: Lucia Šoralová 10**/10
ŠERIF Z NOTTINGHAMU: Kamil Střihavka 10*/10
ČERODĚJNICE: Leona Machálková 10*10
LI: Jan Karásek 10/10
MALÝ JOHN: Petr Opava 10*/10
BISKUP Z NOTTINHGAMU: Petr Dopita 10/10
KOMORNÁ KITTY: Marie Blahynková 10*/10
MNICH TUCK: Henrich Šiška 10*/10
NAHLUCHLÝ SKŘET: Zdeněk Podhůrský 8/10
NASLEPLÝ SKŘET: Ivan Vodochodský 9/10
WILL: Filip Gröger 10*/10

Pokusím se to vzít po pořadě. Vašek Bárta se na Robina neskutečně hodil a myslím, že zaujal ihned na začátku svou písni "Bla, bla a tak dál". Při jiných výstupech přesvědčil, že roli dostal oprávněně, protože i jeho pohybové schopnosti byly úžasné. V duetech s Lady Mariannou byl výborný a s Luckou mu to slušelo. Dostávám se k Lucce Šoralové, která má v mém hodnocení jako jediná 2hvězdičky. Zasloužila si je, byla výborná. Netušila jsem, že tak krásně zpívá a ještě k tomu u ní nebylo absolutně poznat, že je ze Slovenska. Písnička "Ten javor" byla tak krásná, že na ni dlouho nezapomenu (naštěstí ji Lucka zpívá i na CD). Opravdu byla výborná + jí to moc slušelo.
Šerif, to byla moje srdcová role, protože ji hrál Kamil Střihavka. Bohužel moc prostoru tam neměl, ale i tak byl vynikající. Na roli se moc hodil a hezky (jako vždycky) zpíval. I se do role tak hezky vžil, že mu to zlo fakt šlo uvěřit. Jako všem, i jemu to moc slušelo.  Jeho "kamarádka" čarodějnice Leona Machálková tam taky moc nepobyla, zato tam měla výbornou písničku "Pomsta bude sladká", kterou zazpívala úžasně. Zazpívala úžasně všechno a mimo jiné moc pěkně tančila.
Asiat Li byl výborný, moc pěkně zpíval a hrál. Bohužel Jana Karáska vůbec neznám a o to více jsem byla překvapena jak je šikovný. Petr Opava se mi neskutečně moc líbil. Slušelo mu to a na tu roli se moc hodil a písničku při popravě zazpíval tak krásně... Petr Dopita, zase tolik prostoru neměl, je to však úžasný zpěvák a i tentokrát zpíval moc pěkně.
Marie Blahynková byla perfektní komorná, ze začátku jen hrála - výborně hrála. Později a hlavně ve druhé půlce i zpívala - moc hezky zpívala. Henrich Šiška byl výborný. Přesvědčil mě, že je vynikající herec a ta role mu fakt sedla. Skřeti byli docela v pohodě, měli sice "vtipné" řeči, ale pořád se drželi příběhu a té doby. Rozhodně tam netahali blbosti jak v některých jiných muzikálech.
Posledního, kterého si pamatuji a byl výborný je jeden z družina Robina a je to Filip Gröger, který mě opravdu bavil. Hlavně, jak si pořád chtěl oblékat dámské šaty. Byl to výborný herecký výkon.
I zbytek Robinovi družiny byl výborný. Všichni pěkně tančili a zpívali.

Celé to bylo moc pěkné a myslím, že je to další velice povedený kousek v českých muzikálech.
Mimo jiné všichni zpívali na 110% a opravdu si to užívali, i ta děkovačka byla docela dlouhá.
Díky moc všem...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama